بیش از 500 نوع کالای برق و روشنایی در جیب شما

شماره تماس

01144281049

لطفا جهت تماس بر روی شماره کلیک کنید.

آدرس فروشگاه

مازندران، آمل، خ طالب آملی، دریا 74، پ 10

کد پستی: 4615986561

ساعات پاسخگویی

شنبه تا پنجشنبه

صبح: 9 – 13 | عصر: 16 – 20

ارتباط مستقیم

بهمن 1397

در بهمن ماه 1397 فروشگاه کالای برق متولی با نام تجاری “لامپینو” زیر مجموعه شرکت مهندسی پایش خانه نسیم سهامی خاص (ثبت 7012) فعالیت خود را با 5 نوع کالا با سرمایه 10 میلیون تومان و با 2 نیروی انسانی در شهر آمل آغاز کرده است.

دی 1398

این مجموعه در دی ماه 1398 در راستای گسترش بازار هدف علاوه بر فروش حضوری و سهولت در بازاریابی، بررسی و خرید آسان و آنلاین ملزومات برق و روشنایی ساختمان، تصمیم به تاسیس فروشگاه اینترنتی پایش خانه با نام تجاری و کلید واژه “لامپینو” گرفته است.

امروز

و امروز با حمایت مردم عزیز ایران زمین فروشگاه لامپینو، بیش از 400 نوع ملزومات برق و روشنایی ساختمان را بر روی ویترین حقیقی و مجازی خود جای داده است. امید است با تلاش های بی وقفه اعضا لامپینو با برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت، طیف عظیمی از کالاهای پرکاربرد تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان را گرد هم آورده و در پایش خانه های شما سهمی جزئی برای خود به ارمغان آوریم.

ضمانت تعویض کالا

کلیه کالاهای موجود در ویترین فروشگاه مجازی و حقیقی لامپینو، با تاریخ مندرج معتبر بر روی کالا در صورت موجود بودن دارای یک بار ضمانت تعویض و یا تعمیر هستند. و در صورت موجود نبودن، مطابق شرایط گارانتی تعیین شده از سوی « انجمن صنفی تولیدکنندگان لامپ روشنایی و اجزا مربوطه » ضمانت تعویض کالا تا تاریخ سر رسید برعهده شرکت تولید کننده می باشد و بیشتر

ضمانت اصالت کالا

در راستای حمایت از تولید ملی و به دلیل مرغوبیت کالای برق ایرانی نسبت به کالای های خارجی، پایش خانه در تلاش است کالاهای ساخت ایران را در ویترین فروشگاه حقیقی و مجازی خود به نمایش بگذارد و نسبت به اصالت کالا متعهد شود. و از فروش کالاهای مشابه و غیر اصل خودداری کند.

بازگشت 7 روزه کالا

سلامت فیزیکی و کارایی کالاها قبل از ارسال توسط پایش خانه بررسی شده تا از ارسال کالاهای معیوب جلوگیری به عمل آید. چنانچه به هر دلیلی طی هفت روز پس از تاریخ خرید عیب و نقصی در ظاهر و کارایی کالا مشاهده شود، مشتریان میتوانند کالا را عودت دهند و کالای جدید دریافت کنند.امکان تعویض کالا با نوع دیگر امکان پذیر نیست.

آواتار موبایل
منوی اصلی x